3ο Γενικό Λύκειο Ρεθύμνου Ανακοινώσεις,Πανελλαδικές Εξετάσεις Ανακοίνωση για απόφοιτους – Πανελλήνιες 2020

Ανακοίνωση για απόφοιτους – Πανελλήνιες 2020

Παρακαλούνται οι απόφοιτοι, οι οποίοι/-ες που έχουν καταθέσει ηλεκτρονικά στο 3ο ΓΕΛ Ρεθύμνου  Αίτηση- Δήλωση συμμετοχής στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2020,να επικοινωνούν με το Σχολείο στο τηλέφωνο 28310 23422και ώρα 08:20 π.μ. έως 14:00 μ.μ. από τη Δευτέρα 11-5 έως και την Πέμπτη 14-5, για  τον καθορισμό της ημέρας και της ώρας, που θα έρθουν στο Σχολείο για να ελέγξουν και να παραλάβουν την Αίτηση- Δήλωσή τους.

Για τον έλεγχο και την παραλαβή της Αίτησης- Δήλωσης είναι απαραίτητο να έχουν:

α) Αστυνομική Ταυτότητα

β) Αντίγραφο του Απολυτηρίου ( Αυτοί/-ες που δεν είναι απόφοιτοι του 3ου ΓΕΛ)

γ) Μία φωτογραφία

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου