3ο Γενικό Λύκειο Ρεθύμνου Ανακοινώσεις,Κηδεμόνες,Μαθητές και Μαθήτριες Ενημέρωση για απουσίες μαθητών/-τριών λόγω COVID-19 και εποχικών ιογενών αναπνευστικών λοιμώξεων.

Σας ενημερώνουμε ότι έχουν εκδοθεί εγκύκλιοι σχετικά με τις απουσίες μαθητών/-τριών λόγω COVID-19 και εποχικών ιογενών αναπνευστικών λοιμώξεων, τις οποίες θα βρείτε παρακάτω.

Εγκύκλιος για απουσίες λόγω COVID-19

Αιτήσεις Ελλιπείς για τις Στρατιωτικές ΣχολέςΑιτήσεις Ελλιπείς για τις Στρατιωτικές Σχολές

Σας ενημερώνουμε ότι έχει ανακοινωθεί η λίστα με τις αιτήσεις για τις Στρατιωτικές Σχολές οι οποίες κρίθηκαν ελλιπείς και όπου οι μαθητές – υποψήφιοι οφείλουν να καταθέσουν τα έγγραφα που