Πρόγραμμα μαθημάτων Τρίτη 4-10-2022

Για να ενημερωθείτε για το πρόγραμμα της Τρίτης 4-10-2022 πατήστε στο κουμπί ή στο σύνδεσμο που ακολουθεί.

Σε περίπτωση που το σχολείο μας τελεί υπό κατάληψη, τα μαθήματα θα γίνονται διαδικτυακά μέσω του περιβάλλοντος σύγχρονης τηλεκπαίδευσης webex.

Πατήστε εδώ

Η Αίτηση-Δήλωση κατατίθεται ηλεκτρονικά στο mail του  Σχολείου από τις 30-3 ως και τις 9-4-2020. οδηγίες καθώς και έντυπα των αιτήσεων δηλώσεων θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κατά την διάρκεια της

Ενημέρωση από το ΚΕΣΥ για τα ΕΠΑ.ΛΕνημέρωση από το ΚΕΣΥ για τα ΕΠΑ.Λ